На Львівщині до суду скерували справу щодо командування військової частини та цивільної спільниці, яких обвинувачують у закупівлі генераторів за завищеними цінами. За даними слідства, сума переплати перевищила 18 мільйонів гривень.
Про це повідомляє Державне бюро розслідувань.
За версією слідства, восени 2022 року командир частини разом із цивільною спільницею організували закупівлю генераторів через підконтрольні фіктивні підприємства. До реалізації схеми, як стверджують правоохоронці, залучили начальників служб частини, які оформлювали документи та забезпечували проведення закупівлі.
Слідчі заявляють, що ціни на генератори були штучно завищені більш ніж на 18 мільйонів гривень. Крім того, на момент закупівлі підрозділ уже мав достатню кількість генераторів, які раніше отримав від благодійників, тому потреби у додатковому обладнанні не було
Фігурантів справи затримали у липні 2025 року. Тепер обвинувальний акт скерували до суду.
У разі доведення вини обвинуваченим загрожує до 12 років позбавлення волі.

