"Шахтар" розгромив "Брагу" і вийшов у півфінал ліги Європи

У Львові відбувся матч-відповідь між "Шахтарем" і "Брагою" в рамках чвертьфіналу Ліги Європи. "Гірники" обіграли суперника з рахунком 4:0, що дозволило їм пробитися в півфінал турніру

Шахтар, Брага, футбол, Ліга Європи

У Львові відбувся матч-відповідь між "Шахтарем" і "Брагою" в рамках чвертьфіналу Ліги Європи.

"Гірники" обіграли суперника з рахунком 4:0, що дозволило їм пробитися в півфінал турніру.

Перший поєдинок український клуб виграв з рахунком 2:1.

Перший гол за "Шахтар" забив Даріо Срна, який чудово виконав пенальті на 25-й хвилині. Другий і четвертий голи "гірникам" допоміг забити гравець "Браги" Рікардо Феррейра, він відзначився на 43-й і 74-й хвилинах. Третій м'яч у ворота суперника відправив Віктор Коваленко на 50-й хвилині після прекрасного флангового пасу Срни.

Свого суперника по півфіналу Ліги Європи підопічні Мірчі Луческу дізнаються 15 квітня під час жеребкування. Нагадаємо, в паралельному матчі вечора "Ліверпуль" обіграв "Боруссію" і також вийшов у півфінал турніру.