Завантаження ...
banner

"Укрзалізниця" запускає новий двоповерховий потяг із Харкова до Вінниці через Київ

У листопаді двоповерхова Skoda з’єднає Харків, Полтаву, Київ та Вінницю новим сполученням. Вже з 4 листопада Україною курсуватиме новий потяг, який об’єднає Вінницю, Київ, Полтаву та Харків єдиним маршрутом


У листопаді двоповерхова Skoda з’єднає Харків, Полтаву, Київ та Вінницю новим сполученням.

Вже з 4 листопада Україною курсуватиме новий потяг, який об’єднає Вінницю, Київ, Полтаву та Харків єдиним маршрутом, повідомили в "Укрзалізниці".
 
Із Харкова потяг № 719 Харків – Вінниця відправлятиметься о 5:52 та прибуватиме до Вінниці о 13:55. У зворотному напрямку потяг № 720 Вінниця – Харків вирушатиме о 15:27 та прибуватиме до Харкова о 23:50.
 
Окрім обласних центрів, потяг зупинятиметься в Люботині, Миргороді, Ромодані, Лубнах, Гребінці, Яготині, Борисполі, Фастові, Попільні, Козятині.
 
За зазначеним графіком потяг курсуватиме до 10 грудня 2016 року. Після цієї дати він продовжить курсування за новим графіком руху потягів, який вводиться з 11 грудня 2016 року.
 
Слід зазначити, що два електропотяги Skoda EJ675 City Elephant Укрзалізниця придбала в 2012 році перед проведенням чемпіонату з футболу Євро-2012.

Ці потяги – двосистемні (курсують електрифікованими ділянками на постійному та змінному струмі). Електропотяг складається з 6 двоповерхових вагонів та має 636 місць, з них 46 – першого класу, 590 – другого. Він розрахований на експлуатацію зі швидкістю до 160 км/год.

24 канал