Завантаження ...
banner
banner

Журналіст Бабченко – живий, вбивство інсценовано

Смерть російського опозиційного журналіста Аркадія Бабченка інсценували. Про це під час брифінгу повідомив голова СБУ Василь Грицак

Смерть російського опозиційного журналіста Аркадія Бабченка інсценували. Про це під час брифінгу повідомив голова СБУ Василь Грицак.

«Я би хотів принести глибоке співчуття родині Аркадія Бабченка, але я не буду цього робити. Я хочу привітати його родину, вас усіх, увесь світ, який спостерігає за цим дійством. І привітати Бабченка з його третім днем народження», — заявив голова СБУ Василь Грицак. 

Після чого на брифінгу правоохоронних органів з’явився і сам Бабченко.
За словами Грицака, Служби безпеки отримала завчасну інформацію про те, що російські спецслужби готують вбивство журналіста Бабченка.

«Ми вийшли на людей, які володіють цією інформацією, і відповідно до законодавства України організували з ними співробітництво…завдяки чому вдалося попередити вбивство…», — сказав Грицак.

Він додав, що сам Бабченко та його родина знали про спецоперацію українських силовиків.

«Хочу подякувати Аркадію та його родині. Його родина знала, які заходи ми вживаємо. Аркадій був під нашим контролем. Операцію СБУ проводила з дотриманням максимальної конспірації. Про неї знали лише ті, кому потрібно було знати», —  додав голова СБУ.


hromadske.ua
Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями:
Меблі

Меблі

Меблі