Пошук по сайту: неспроможні громади чернігівщини
Новини (знайдено 10000 результатів)
6 вересня 2022 року ворожі війська російської федерації з території росії здійснили десять обстрілів району відповідальності Чернігівської та Сумської областей. Територію Чернігівської області обстрілювали чотири рази. Уперше дев’ять вибухів,
12 серпня було здійснено вогневе ураження із застосуванням авіації, мінометів, великокаліберної стрілецької зброї, ствольної та реактивної артилерії.Цього разу постраждало три громади Чернігівщини: Новгород-Сіверська, Семенівська і Сновська
У День Незалежності ворог обстріляв прикордоння Чернігівщини та Сумщини. У першій половині дня вже зафіксовано п’ясть обстрілів. Близько 9.00 години повідомлено про чотири вибухи у Новгород-Сіверському районі. Вогонь вівся з самохідних
Армія РФ протягом доби 29 березня атакувала три прикордонні громади на Чернігівщині: Новгород-Сіверську, Семенівську та Сновську. Росіяни застосовували різні типи БпЛА, FPV-дрони, міномети, ствольну артилерію та скиди з безпілотників. Про
Росіяни протягом доби 4 вересня обстріляли чотири прикордонні громади Чернігівщини. Загалом прикордонники нарахували 48 вибухів. Про це Суспільному повідомила речниця Чернігівського прикордонного загону Галина Шеховцова. Новгород-Сіверська
17 березня російські війська атакували три прикордонні громади Чернігівської області: Новгород-Сіверську, Семенівську та Сновську. Окупанти застосували FPV-дрони, скидали вибухівку з БпЛА, а також вели обстріли з мінометів і ствольної артилерії.
Війська РФ протягом доби 7 серпня атакували з різних видів зброї чотири прикордонні громади Чернігівщини: Новгород-Сіверську, Семенівську, Сновську та Городнянську. Під вогнем опинилися вісім сіл. Про це Суспільному повідомила речниця
Речниця Чернігівського прикордонного загону Галина Шеховцова повідомила, що 31 серпня окупанти обстріляли прикордонні громади Чернігівщини..По Семенівській та Городнянській громадах російські війська вели вогонь з мінометів калібру 120 мм, нарахували





