Завантаження ...
banner

Плюси та мінуси ванн зі штучного каменю

Ванни зі штучного каменю стають все більш популярними варіантами для облаштування ванних кімнат. Вони виробляються з спеціальних сумішей полімерів та мінералів, що надають їм ефект зовнішнього вигляду натурального каменю. 

Розглянемо детальніше плюси та мінуси ванни зі штучного каменю.

  1. Основні переваги сантехніки

Переваги ванн зі штучного каменю:

  • Естетичний вигляд. Вони мають привабливий зовнішній вигляд, схожий на натуральний камінь. Такі моделі можуть додати елегантності та розкоші ванній кімнаті. Вони доступні в різних кольорах і текстурах, що дозволяє підібрати відповідний стиль для будь-якого інтер'єру.
  • Теплопровідність. Штучний камінь має низьку теплопровідність, що дозволяє ванні тримати тепло якомога довше. Це означає, що вода в ній залишатиметься гарячою протягом тривалого часу, забезпечуючи комфорт під час купання.
  • Міцність та довговічність. Ця сантехніка відома своєю високою міцністю та стійкістю до пошкоджень. Вона витримує важкі навантаження та має високу стійкість до ударів та подряпин. Це означає, що ванна буде служити вам протягом тривалого часу без необхідності в частій заміні.
  • Легке очищення та догляд. Такі вироби мають гладку поверхню, яка утримує бруд та забруднення на мінімальному рівні. Їх легко очистити за допомогою звичайних мийних засобів і губки. Крім того, вони майже не поглинають вологу, що допомагає запобігти появі плісняви та грибка.

  1. Недоліки кам’яної ванни

Основними мінусами ванн зі штучного каменю є:

  • Вага. Штучні кам'яні ванни мають значну вагу, що робить їх важкими для установки. Вони можуть вимагати посиленої підтримки підлоги або стіни для забезпечення стійкості та безпеки. Також потрібно мати на увазі, що перестановка ванни може бути складною та вимагати додаткових зусиль.
  • Вартість. Такі сантехнічні вироби можуть бути дорожчими у порівнянні з іншими матеріалами, такими як акрил або сталь. Вартість ванни залежить від якості матеріалу, його вигляду та виробника. Це може вплинути на бюджет при облаштуванні ванної кімнати.
  • Вразливість до подряпин. Штучний камінь, хоч і міцний, все ж може постраждати від гострих предметів або неправильного використання. Подряпини можуть з'явитися на поверхні, які візуально знижують привабливість ванни.
  • Обмежені варіанти дизайну. В порівнянні з іншими матеріалами, штучний камінь може мати обмежені варіанти форми та дизайну. Не всі виробники здатні пропонувати широкий вибір моделей, що може обмежити вибір потрібної ванни.

При виборі ванни зі штучного каменю варто ретельно зважити на їх переваги та недоліки, а також враховувати власні потреби та бюджет. Вони можуть створити ванну кімнату з розкішним виглядом та додати елегантності вашому простору, проте вимагають певного розгляду перед придбанням.