Завантаження ...
banner

Гороскоп на тиждень: Овнам - успіх, Дівам - нові знайомства

2418810-goroskop-na-tizhden-22---28-listopada.jpeg

Зірки бувають примхливі, як і самі представники знаків Зодіаку.

Чи можна їх чимось зхадобрити? Не думаємо. Що цього тижня пророкують зірки читаємо далі.

Овен

На цьому тижні розташування Марса в секстилі пом'якшує імпульсивний характер Овнів. Ви можете подивитися на звичні речі під іншим кутом і переосмислити погляди на життя. Сприятливо налагоджувати ділове спілкування і зміцнювати партнерські зв'язки. Саме час піти на мирову з тими, людьми, з якими сталася сварка з вашої причини. Робота в команді принесе максимальні результати. Ваше раціональне ставлення до грошей допомагає зміцнити фінансове становище і зробити великі покупки. Вільні Овни можуть зустріти людину, з яким захочуть пов'язати свою долю.

Тілець

Дрібні неприємності і труднощі, які будуть підстерігати Тільців на цьому тижні не здатні вибити їх з колії. Перед вашими рішучістю і цілеспрямованістю відкриваються будь-які двері. Положення Сонця в вашому знаку забезпечить удачу у всіх починаннях і визнання талантів і здібностей. Це підніме самооцінку і зміцнить впевненість у власних силах. В кінці тижня не виключені невеликі грошові надходження. Однак не поспішайте витрачати всю суму, розпорядитеся грошима раціонально. В особистому житті можливі приємні зміни і несподівані повороти подій.

Близнюки

Цей тиждень відкриває перед Близнюками масу нових можливостей і перспектив. Роботи додасться, однак ви сповнені енергії і чудово справляєтеся з поставленими завданнями. Нестандартний підхід до вирішення проблем і кмітливість допоможуть вам досягти високих результатів. Режим економії допоможе вам уникнути непотрібних витрат і наростити подушку безпеки, яка додасть впевненості в завтрашньому дні. В особистому житті ситуація загострюється. Ревнощі однієї зі сторін і відчуття недомовленості можуть спровокувати образи і серйозні сварки. Відверта розмова допоможе прояснити ситуацію.

Рак

Для Раків настає сприятливий період. Ключ до вашого успіху полягає у вашому великому майстерності і професіоналізмі. Ви дуже ефективно контролюєте управління і якість, свій робочий час, ви оптимізуєте, вводите нововведення, розвиваєтеся, і не зупиняєтеся на досягнутому. З'являється шанс втілити в життя сміливі ідеї. Ви зможете зміцнити своє фінансове становище, за допомогою джерел додаткового доходу або уклавши вигідні угоди. Відносини з коханою людиною складаються гармонійно. Відправляйтеся в спільну поїздку, це подорож принесе вам незабутні враження і допоможе пристрасті розгорітися з новою силою.

Лев

На цьому тижні Левам захочеться більше свободи дій. Власні інтереси ви ставите на перше місце. Здоровий егоїзм, це гарна якість, проживіть цей тиждень, балуючи себе приємними дрібницями і покупками. Відпустити своє бажання контролювати і зменшіть оберти. Зірки обіцяють вам успіх, ви зможете втілити в життя давню мрію. Знайомство з впливовими людьми допоможе просунутися по кар'єрних сходах і навіть придбати популярність. У вас в руках щаслива карта. В особистому житті вас чекають приємні зміни.

Діва

На цьому тижні Діви можуть бути занадто зацикленими на власних бажаннях, не особливо зважаючи на потреби оточуючих. Такий стан речей може спровокувати образи і конфліктні ситуації. Не нехтуйте почуттями близьких, а постарайтеся їх зрозуміти. У професійній сфері у вас все під контролем, Ви уважні і не втрачаєте жодної важливої деталі. Ініціативність і рішучість допоможуть найамбітнішим просунутися по кар'єрних сходах. Це допоможе поліпшити матеріальне становище. У будь-якому випадку варто побалувати себе приємними покупками. Нові знайомства на цьому тижні можуть перерости в красиву історію кохання. Це період флірту і романтики.

Терези

Цей тиждень дає Терезам можливість проявити себе і отримати визнання ваших ідей або методів. Ви зможете досягти успіху в професійній та особистій сферах. Сприятливий період для початку нового проекту або зміни роботи. На шляху до досягнення бажаного може встати ваша лінь. Не варто піддаватися спокусі домогтися свого, пішовши на хитрість і маніпуляції. Зловживання своїм становищем може обернутися неприємностями. Фінансове становище радує стабільністю, можливі невеликі грошові надходження. Вільні Терези зможуть зустріти людину, яка змусити серце битися частіше. Однак не варто поспішати, потрібно дізнатися шанувальника краще.

Скорпіон

Ви пристрасно бажаєте, щоб світ змінився в бік більшої людяності, меншого егоїзму, підкріпленого сприятливим аспектом Нептуна до вашого знаку, який закликає вас до щирого ідеалізму. На цьому тижні ви будете старанно працювати, щоб переконати оточуючих в тому, що загальне поліпшення можливо. Планети на цьому тижні потрібно послабити хватку і почати оцінювати те, що потрібно зберегти і поліпшити. У вас менше спокуси діяти, і Ви користуєтеся цією вдумливою паузою, щоб розробити стратегії на майбутнє. Дозвольте собі радості життя, про які давно думали. Навіть якщо для цього доведеться витратитися. Всі гроші не заробиш, а підживлювати свою внутрішню енергію потрібно. Ініціатива в особистому житті призведе до бажаного результату.

Стрілець

Стрільцям у відносинах з рідними людьми на цьому тижні варто проявляти більше тактовності. Не будьте занадто вперті або владні, ви ускладните свої відносини. Краще проявіть поблажливість до недоліків інших. У пошуках матеріальних результатів ви сповнені рішучості, готові боротися за свої інтереси і здатні витримати величезний обсяг роботи. У вас все більше і більше труднощів з оплатою рахунків з відчуттям, що ви перевантажені проблемами. Не хвилюйся. Можливість з'явиться протягом тижня. Ви можете отримати новий контракт з великими перевагами.

Козеріг

На цьому тижні Козерогам варто більше прислухатися до власної інтуїції менше – до порад оточуючих. Ваш внутрішній голос допоможе прийняти вірне рішення, яке може змінити життя на краще. Будьте уважні, особливо з малознайомими людьми, ризикуєте стати жертвою обману і маніпуляцій. Сприятливий період для вирішення фінансових питань, ви можете зміцнити матеріальне становище. Однак в середині тижня можливі незаплановані витрати. В особистих відносинах саме ви будете людиною, яка згладжує гострі кути і зводить конфлікти нанівець.

Водолій

Водолії на цьому тижні на шляху до успіху, але вам не варто зупинятися на досягнутому. Справа, в яке ви вклали багато сил і часу принесе відчутний прогрес. Ви будете насолоджуватися своїми маленькими (і великими) перемогами. З'явиться шанс укласти вигідні угоди, ваша "чуйка" на гроші загострюється, і ви чітко усвідомлюєте, де вас чекає вигода. В останні кілька тижнів ви взяли на себе працю розумно ставитися до витрат, це допоможе зробити накопичення, які додадуть впевненості в завтрашньому дні. Не виключено, що вам віддадуть борг раніше запланованого терміну. У справах любовних Водоліїв очікують вельми цікаві моменти. Сприятливий час для початку відносин.

Риби

На цьому тижні Риби сповнені оптимізму і впевненості у власних силах. Це ідеально, якщо вам потрібно налаштувати важливий проект, прийняти рішення або поставити нові цілі. Не зациклюйтеся на деталях і недоліках. Прогрес може бути не таким швидким, як би вам того хотілося, проте не варто квапити події. Це стосується як і професійної таки і особистого життя. Гарний час для спілкування і нових знайомств. Деякі з них можуть перерости в міцні відносини і палкий роман. Ваші фінансові можливості дозволять зробити великі придбання. Ви не будете ні в чому собі відмовляти.