Завантаження ...
banner

Що не можна позичати сусідам, аби не "роздати" щастя

65465465654.jpg

Величезна кількість народних прикмет стосується боргових зобов’язань. Деякі речі категорично не можна позичати сусідам, аби не накликати біду свіою домівку.

Здавна не давали грошей у борг після заходу сонця або напередодні великих свят. У чому суть забобону та чи можна позичати сусідам сіль та столові прибори, читайте у матеріалі OBOZREVATEL.

Гроші в борг

Не варто віддавати останні гроші, адже, окрім практичних причин, це може відвернути від дому удачі та накликати фінансові труднощі у родину.

Звісно, багатії рідко просять гроші в борг, але у народі вважалося, що, повертаючи вам позику, заможня людина ділиться в своїм успіхом.

Старе повір’я звучить так: ніколи не позичайте гроші на ніч та по понеділках. Також краще не давати у борг напередодні і в день великих церковних свят чи у день народження дитини. Якщо хтось із ваших рідних поїхав у далеку дорогу – не давайте в цей день грошей і не беріть позику.

Ще одна прикмета пов’язана з небесними тілами: на убуваючий Місяць краще нічого не позичати.

Чи можна позичати хліб та сіль

У народі не радять віддавати останній шмат хліба – це може накликати злидні. Наші прабабусі також не віддавали хліб через поріг або після заходу сонця – це загрожувало втратою сімейної злагоди.

Сіль, за словами езотериків, має потужну енергетичну силу, тому якщо ви берете сіль у іншої людини, то можете привернути чужі неприємності у коханні чи роботі.

Якщо все ж позичили комусь сіль – не просіть її повернення, віддійте просто так.

Одяг

Вважається, що на одязі також лишається чужа енергетика. Можна поносити одяг того, в чиїх добрих намірах ви впевнені. Це може бути ваша мама чи сестра.

Якщо без позичання одягу не обійтися – візьміть або дайте за нього символічну плату, хоча б кілька монет.

Посуд

Тут така ж ситуація, як і з одягом. Кастрюлі, вилки, ложки, ножі, тарілки, якими ви регулярно користуєтеся, зберігає енергетику оселі і сім’ї.

Крім того, не радять зберігати вдома зламані чи розбиті столові прилади – це до розбитої долі.

Віник

Зараз, звісно, більшість користується пилососами. Здавна віник вважався потужним енергетично очищуючим засобом.

За повір’ями, віддати комусь віник – значить позбавити себе захисту і закликати в дім неприємності.