Завантаження ...

П'ять помилок у дизайні, які позбавлять ваш дім затишку

П'ять помилок у дизайні, які позбавлять ваш дім затишку фото

Затишок і комфорт у домі – це те, чого прагне кожен. Все-таки набагато приємніше повертатися після довгого дня в дім, де все допомагає розслабитися, заспокоїтися, налаштуватися на потрібний лад.

Але деякі припускаються помилок в оформленні житла. У результаті про затишок можна забути.

Але що ж це за помилки?

Зайвий мінімалізм

Мінімалізм все ще в моді, але переборщувати не варто, інакше можна зробити простір занадто холодним, навіть стерильним. Поліпшити ситуацію можна, якщо додати трохи елементів із дерева, м’яких подушок та килимів.

Стіни без декору

«Голі» стіни можуть викликати дискомфорт, залишати відчуття незавершеності ремонту. Тому не варто боятися експериментувати із постерами, картинами та фотографіями. Ще один добрий варіант – використання полиць, на які можна ставити вази, свічки.

Відсутність зелені

Кімнатні рослини освіжають інтер’єр, роблять простір більш гармонійним. Але при цьому треба враховувати, що мінімальний догляд квітам необхідний.

Важливо підбирати горщики для квітів до дизайну квартири.

Ігнорування запахів

В домі має приємно пахнути. Якщо будуть зайві неприємні запахи, вони просто знищать всю атмосферу. Жодний ремонт не врятує ситуацію.

Тут важливо пам’ятати не тільки про своєчасне прибирання та провітрювання, але також можна застосовувати природні ароматні засоби для очищення повітря, свічки, дифузори.

Помилки в освітленні

Кімната напевно буде виглядати незатишною та нудною, якщо в ній один сценарій освітлення. Наявність однієї центральної люстри дасть темні тіні, візуально зменшить простір. Тому варто запастися підлоговими світильниками, бра.


Джерело:  Новини Ю


Приєднуйтесь до Телеграм каналу https://t.me/My_Nizhyn та Вайбер