Зменшуємо вживання цукру: п'ять корисних звичок

Усім відомо про шкоду цукру, проте мало хто готовий відмовитися від вживання солодощів. Декілька корисних звичок допоможуть вам зменшити кількості цукру в раціоні.

Часто ми не усвідомлюємо, скільки цукру вживаємо насправді. Адже він міститься не лише в шоколадках та тортах, а й у інших, нешкідливих, на перший погляд, продуктах. Прості навички допоможуть значно знизити вживання цукру.

УНИКАЙТЕ СОЛОДКИХ НАПОЇВ

Замініть солодке газування та енергетики водою або соком. Експерти рекомендують пити багато води: це покращить стан організму та придушить потяг до підсолоджених напоїв.

ЗАМІНІТЬ СОУСИ

Багато соусах міститься багато цукру. Якщо ви хочете зменшити споживання шкідливого продукту, ви можете робити соуси вдома самостійно. Для заправки краще використовувати сік лимона, авокадо, лайм, яблучний оцет.

ВІДМОВТЕСЯ ВІД АЛКОГОЛЬНИХ НАПОЇВ

В алкоголі в принципі калорій багато, а в більшості коктейлів, вин, змішаних напоїв ще багато цукру. Якщо ви все-таки хочете випити, то вибирайте коктейль із газованою водою або пиво з низьким вмістом цукру.

ЗВЕРТАЙТЕ УВАГУ НА ЕТИКЕТКИ

У складі продуктів потрібно шукати не лише власне цукор, а й інші його позначення. Додані цукру можуть позначатися як очеретяний сироп, кукурудзяний сироп із високим вмістом фруктози, декстрозу, мальтодекстрин.

ВЖИВАЙТЕ ПОЖИВНІ ЗАКУСКИ

Вибирайте як перекушування овочі, горіхове масло, хумус з овочами, цільнозернові крекери без цукру або яйця, зварені круто. Ці продукти не тільки дуже корисні, а й зменшують потяг до солодкого.

Мільйони українців стали залежними від кави і не бачать свого життя хоч би без однієї філіжанки на день. Але  що буде після відмови від кави і чи справді є якась користь для організму?


Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: