![Марічка Падалко показала фото зі своїм чоловіком, який служить в ЗСУ фото Марічка Падалко показала фото зі своїм чоловіком, який служить в ЗСУ фото](/storage/thumbs/520/PLk/ZUu/4GeXoraX7VME8pjp3VS2YhvP-meta0JHQtdC30YvQvNGP0L3QvdGL0LkucG5n-.webp)
Марічка Падалко, талановита українська зірка, недавно вразила шанувальників рідкісним фото свого чоловіка, Єгора Соболєва, до того, як він став відомим захисником України. Це знімок став частиною важливої події — відзначення 10-річчя Революції Гідності.
На фотографії пара стоїть обійнявшись, обидва загорнулися в український прапор, що символізує не тільки їхню єдність як родини, але і активну участь у важливих історичних подіях. Це знімок став свідченням сміливості та відданості обох зірок, які тоді вийшли разом з усією Україною на вулиці, щоб висловити свою підтримку загальному протесту.
![](/storage/media/fe/b8/feb870489822e68117404cb7a44d069a.webp)
Марічка Падалко та Єгор Соболєв обидва виявили велику сміливість та активну позицію, приєднуючись до подій, що допомогли сформувати сучасну історію України. З того часу їхні долі тісно переплелися з країною.
Від Майдану до ЗСУ
У 2022-му році стало відомо, Єгор Соболєв долучився до лав ЗСУ та взяв участь у визволенні Ірпіня. Його здібності та рішучість роблять його надзвичайно цінним для війська, а фотографії з дружиною, якими поділилася Марічка Падалко після звільнення Київщини, стала своєрідним символом спільної боротьби та підтримки у ці важливі часи.
Ця подія лише підкреслює не тільки героїзм Єгора Соболєва, але й силу їхньої родини, яка залишається прикладом єднання та відданості в обличчя випробувань.
![](https://noviydoctor.com/wp-content/uploads/2023/11/c96b761df162411402511fb5dc6452cf-600x600.webp)
Марічка Падалко показала фото зі своїм чоловіком, який служить у ЗСУ
Нині чоловік зірки рідко виходить на зв’язок через специфіку своєї служби. Лише влітку цього року у нього випала можливість провести відпустку зі своїми рідними, а найголовніше — побачитися з дітьми.