Завантаження ...
banner

Марічка Падалко показала фото зі своїм чоловіком, який служить в ЗСУ

Марічка Падалко показала фото зі своїм  чоловіком, який служить в ЗСУ фото

Марічка Падалко, талановита українська зірка, недавно вразила шанувальників рідкісним фото свого чоловіка, Єгора Соболєва, до того, як він став відомим захисником України. Це знімок став частиною важливої події — відзначення 10-річчя Революції Гідності.

На фотографії пара стоїть обійнявшись, обидва загорнулися в український прапор, що символізує не тільки їхню єдність як родини, але і активну участь у важливих історичних подіях. Це знімок став свідченням сміливості та відданості обох зірок, які тоді вийшли разом з усією Україною на вулиці, щоб висловити свою підтримку загальному протесту.

Марічка Падалко та Єгор Соболєв обидва виявили велику сміливість та активну позицію, приєднуючись до подій, що допомогли сформувати сучасну історію України. З того часу їхні долі тісно переплелися з країною.

Від Майдану до ЗСУ

У 2022-му році стало відомо, Єгор Соболєв долучився до лав ЗСУ та взяв участь у визволенні Ірпіня. Його здібності та рішучість роблять його надзвичайно цінним для війська, а фотографії з дружиною, якими поділилася Марічка Падалко після звільнення Київщини, стала своєрідним символом спільної боротьби та підтримки у ці важливі часи.

Ця подія лише підкреслює не тільки героїзм Єгора Соболєва, але й силу їхньої родини, яка залишається прикладом єднання та відданості в обличчя випробувань.

Марічка Падалко показала фото зі своїм чоловіком, який служить у ЗСУ

Нині чоловік зірки рідко виходить на зв’язок через специфіку своєї служби. Лише влітку цього року у нього випала можливість провести відпустку зі своїми рідними, а найголовніше — побачитися з дітьми.

Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: