Завантаження ...
banner
banner

Як прибрати плісняву з пластикових вікон: три поради

Як прибрати плісняву з пластикових вікон: три поради фото

Пліснява з’являється і розповсюджується моментально. З нею буває складно боротися, якщо втратити час. Пластикові вікна не є виключенням, де вона обирає місце для існування. Причина появи звичайна — це конденсат та погана вентиляція. Якщо ви маєте проблему з її появою, тоді скористайтесь запропонованими способами боротьби, - пише ua-novosti.

Мідний купорос

У садоводів це перший засіб у боротьбі проти шкідників та грибкових захворювань. Він є дієвим. Мідь знищує грибок та його спори. Необхідно розвести його у воді, але тара має бути металева. Пропорції вказані на упаковуванні, дотримуйтесь їх. Нанесіть розчин на поверхню вікон та дочекайтесь, щоб він став сухим. Потім рами протріть мокрою ганчіркою. Витріть насухо, щоб не було вологи.

Зверніть увагу, що іноді купорос негативно впливає на сам пластик. Залежить від його складу. Нанесіть розчин на непримітну ділянку та подивіться на дію. Якщо з пластиком нічого не сталось, можна обробляти всі вікна.

Столовий оцет

Звичайний та дієвий — це все про оцет. Він допоможе позбавитись забруднень та на довгий час знищити плісняву. Перевагою оцту є його безпечність по відношенню до пластикових поверхонь. Розводити його не треба. Поверхні обробляють оцтом 9%, лишають на годину та промивають теплою водою. Він ще й відбілює поверхню, тож буде приємний бонус.

Перекис водню

Потрібен розчин 3%. Обробіть ним поверхню, лишіть до повного висихання та змийте все водою. Перевага засобу полягає у екологічності. Вона не випаровується як оцет, тож неприємного запаху буде набагато менше.

Якщо на ваших вікнах є пліснява, не гайте часу. Проводіть обробку. При потребі робіть профілактичну раз на місяць. Якщо не боротись із пліснявою, вона може зашкодити здоров’ю.

Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: