Завантаження ...
banner

Декілька причин чому треба навчитися сміятися над собою: подробиці

Декілька причин чому треба навчитися сміятися над собою: подробиці фото

Вам напевно доводилося відчувати збентеження на людях, а іноді, можливо, над вами навіть сміялися із-за якогось конфузу. Швидше за все, у всіх нас є такий досвід, і це нормально. Чому вам теж варто над цим досвідом посміятися, — пише news24.

Вміння сміятися над собою означає приймати себе справжнього

Більшість з нас відчуває почуття невпевненості або досади за минулих невдач. Однак немає нічого жахливого в тому, щоб бути досконалим – це наші недоліки, які роблять нас людьми. При цьому ви повинні перестати старанно переконувати інших у своїй цінності або посилено створювати собі ідеальний образ. Важливо те, що ви чесні з собою про те, хто ви є, і приймаєте себе реального, незважаючи на ваші мінуси. Самосприйняття є ключем до впевненості в собі, а коли ви впевнені, то запросто можете над собою і пожартувати, і посміятися.

Трохи скептицизму до себе насправді допомагає підвищити впевненість

Люди, які вміють сміятися над собою, зазвичай є оптимістами, а у оптимістів більше шансів досягти успіху в житті. Визнання своїх промахів в жартівливій формі допомагає підбадьоритися в разі виникнення проблем або при розгубленості і збентежені. Що ще більш важливо, ми чітко усвідомлюємо свої слабкі сторони і розуміємо, що потрібно поліпшити. Вміння пожартувати над власними помилками означає, що ви вже робите роботу над ними. Це саме та якість, яка дає сили справлятися зі стресовими ситуаціями і сприяє душевній рівновазі. До речі, впевнена і врівноважена людина завжди розташовує до себе.

Коли ви смієтеся над собою, ви будете подобатися людям своєю природністю

Глузування над іншими людьми можуть викликати образу або нерозуміння, а ось добродушне жартування над собою зазвичай змушує їх посміхатися. Не переживайте, що так ви втратите їх повагу. Насправді, люди справді цінують вашу сміливість і самокритику. Сміючись над собою, ви показуєте їм, що об’єктивно ставитеся до своєї недосконалості, тому ви виглядаєте мило і природно, а не капризно і понуро. Не варто весь час сприймати себе всерйоз, просто більше жартуйте на свою адресу.

Спробуйте посміятися над своїм минулим досвідом – там ви зможете знайти чимало матеріалу для хороших жартів

Навчитися сміятися над собою не завжди легко, але ви можете почати із спогадів про якийсь минулий досвід і ваші промахи. Спробуйте краще зрозуміти себе, подумайте про те, що доставляє вам дискомфорт. Згадайте про допущені помилки: наприклад, ви забули про призначену зустріч або зіпсували важливий документ. Замість того щоб критикувати себе за неуважність і незібраність, погляньте на помилки позитивно. Подумайте про деякі дрібні деталі такого досвіду, які зараз вже можуть викликати посмішку. Просто пам’ятайте: людині властиво помилятися. Скажіть собі, що ви ідеально недосконала людина, і прийміть себе такими. Навчіться сміятися над собою, і ви станете набагато спокійніші і щасливіші.

Як повідомляв MYNIZHYN, дивуєтеся, чому у вас не виходить жити з дорослими дітьми? Не розумієте, чому вони не хочуть приїжджати до вас на вихідні? Засмучуєтеся щоразу, коли вони не відповідають на ваші дзвінки та повідомлення? Діти, з якими ви намагалися встановити дружні стосунки, досі через щось засмучені, а ви не можете зрозуміти причину такої поведінки, — як цього всього уникнути або побороти — читайте у матеріалі.

Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: