Завантаження ...
banner

Такий чоловік зробить дружину щасливою: п'ять якостей

Такий чоловік зробить дружину щасливою: п'ять якостей фото

Усі ми різні та критерії до вибору партнера у нас відрізняються. Універсальних рецептів та золотих правил для стосунків не існує, проте можна виділити кілька базових чоловічих якостей, які жінки цінують більше за інші. Саме такий чоловік здатний зробити свою обраницю щасливою, — пише Затишок.

Ознаки, за якими можна зрозуміти, що чоловік істинно сильний духом і здатний зробити свою сім’ю щасливою:

1. Він самодостатній

Він не залежить від своєї жінки, своєї мами, друзів та інших. Він вирішує поставлені собі і сім’єю завдання сам, без опори на допомогу з боку інших людей.

Порада мамам хлопчиків: навчайте своїх синів із самого дитинства, що чоловік сам відповідальний за своє життя та сім’ю, яку він створив. Хлопчик уже у шкільному віці має розраховувати лише на себе. Заради себе ж. Так що послабте «повідець» та дозвольте своїм синам вчитися бути самостійними.

2. Він приймає себе таким, яким він є

Він спирається на думку інших людей. Його вчинки та життя будуються ним самим. Він не приймає непотрібні поради з боку мами, бабусі, друзів тощо.

Порада мамам хлопчиків: вчіть з дитинства своїх синів спиратися на свою думку. Не порівнюйте його з кимось, не критикуйте, не занижуйте його самооцінку. Запам’ятайте, якщо чоловік не любить і не приймає себе, він не здатний любити інших. І ще важливо відзначити, що чим менше чоловік упевнений у собі, тим у нього більше претензій до своєї жінки.

3. Він незалежний

Я маю на увазі шкідливі звички. До них я відношу і залежність від мами чи дружини.

Порада мамам хлопчиків: схильність чоловіка до залежності формується у дитинстві. Найчастіше через те, що занижували його самооцінку, не підтримували його у починаннях і, найважливіше, не довіряли та тотально контролювали. Уникайте цього і ваш хлопчик виростить справжнім чоловіком.

4. Він не порівнює себе з кимось

Я розумію, що чоловікові властиво порівнювати себе, свій достаток та інше, але тут йдеться про те, що самодостатній, успішний чоловік насамперед порівнює себе із собою, але із собою, який був учора. Це дозволяє йому постійно розвиватися, вчасно змінювати стратегію як у сім’ї, і у роботі. Це мотивує до ще більшого росту, що робить щасливими його та його оточення.

Порада мамам хлопчиків така ж, що і в пункті 2 і 3.

5. Він цінує себе

Тут я кажу про цінність, коли чоловік не принижується і не бігає за жінкою, яка його не поважає і відкидає. Це знищує його особистість та веде до втрати себе. Порада мамам хлопчиків: навчіть своїх синів любити себе без умов. Давайте йому більше підтримки, дозволяйте висловлювати свою думку, вчасно сепаруйте (відокремлюйте) його від себе.

Наприкінці хочу розвіяти хибне уявлення, що часто зустрічається, у жінок про справжнього чоловіка.

“О, коли він приходить додому з роботи, ми всі усміхаємося, робимо вигляд, що ми щасливі його бачити. І це правда [більше переконує сама себе]. Адже він наш годувальник, він утомлюється. Так, я теж працюю і ще по дому багато справ роблю і вечерю готую, і прибираю і всіх годую, але це ж так і має бути? Правда?” – пише мені одна жінка.

Ні, неправда. І якщо ви думаєте так само, то вам, моя люба дівчинка, треба розібратися у ваших стосунках.

Правда лише в тому, що є такі «альфа-самці», які справді живуть у позиції: “я господар, я цар, а всі члени сім’ї – мої піддані”. Він дійсно приходить додому втомлений, завалюється на диван і дивиться телевізор. І в більшості випадків він це робить навіть не тому, що втомився, а тому, що в його сім’ї він знаходиться в образі чоловіка-здобувача. Жінка, вибираючи такого чоловіка, найімовірніше, від свого батька чула такі фрази: “Я головний у сім’ї, все на мені, я вас породив, ви без мене ніщо, і я вимагаю тиші, коли я вдома!”

Щоправда, такі «альфа-самці» не знають іншого способу самоствердження, як цей. Вони потребують прояву поваги до себе, потребують постійного пошуку утвердження себе як чоловіка. Він живе з установкою, що у всіх бідах винні інші: дружина, тиран начальник, зрадники-друзі, нерозумні діти та інше.

Самодостатній чоловік вдома поводиться спокійно і з радістю віддає свій час та любов близьким. Він з радістю обіймає свою дружину, дарує любов і турботу дітям і просто каже: «Я люблю вас»!

Авторка: Олександра Строгонова

Як повідомляв MYNIZHYN, здорові стосунки — це, у першу чергу, про взаємоповагу. Якщо бажаєте, щоб ваші стосунки були спражніми й міцними, то треба цінувати партнера. Розглянемо чотири ознаки, які вказуюь на те, що ваш чоловік вас поважає.

Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: