Завантаження ...
banner

Яку погоду на серпень обіцяють синоптики

Середня місячна температура у серпні цього року прогнозується на рівні 20-25 градусів тепла, що дещо вище середніх багаторічних значень

Погода, серпень

Середня місячна температура у серпні цього року прогнозується на рівні 20-25 градусів тепла, що дещо вище середніх багаторічних значень. 

Про це  повідомляється з посиланням на дані Укргідрометцентру.

"Середня місячна температура передбачається 20-25°, в гірських районах 17-18°, що на 2-2,5° вище середніх багаторічних значень", – повідомили синоптики, зауваживши, що інформація базована на даних УкрГМЦ, УкрНДГМІ та світових центрів погоди. При цьому місячна кількість опадів у серпні 2018 року очікується на рівні 28-75 мм, у Карпатах – до 110 мм. 

Такі показники у більшості західних областей та на півдні країни, як повідомили синоптики, перебувають у межах норми, на решті території – менше середніх багаторічних значень. 

Загалом же, згідно зі спостереженнями, характерною для серпня є середня місячна температура на рівні 17-20°, у південних та південно-східних областях – мiсцями 21-23°, у гірських районах – 11-16°. За час спостережень абсолютний максимум температури у серпні в Україні фіксували на рівні 34-42°, в гірських районах – 26-33°. Абсолютний мінімум, коли-небудь зафіксований, становив 1-7° тепла, на півдні – до 11°, в західних, північних, східних та Запорізькій областях місцями було навіть 0-2° морозу.
Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: