Завантаження ...
banner

Маршрути 11, 12 і 13 відновлюють рух

25 серпня закінчився тимчасовий договір по перевезенню пасажирів на маршрутах № 11, 12 та 13, який був заключений з перевізниками Приватного підприємства «Омнібус - Н» і Товариства з обмеженою відповідальністю «Пассервіс»

Перевезення, Пассервіс, машрути

25 серпня закінчився тимчасовий договір по перевезенню пасажирів на маршрутах № 11, 12 та 13, який був заключений з перевізниками Приватного підприємства «Омнібус - Н» і Товариства з обмеженою відповідальністю «Пассервіс».

Про це редакції mynizhyn.com повідомив відділ інформаційно-аналітичної роботи та комунікацій з громадськістю Ніжинської міської ради.

27 серпня відбувся переговорний процес з перевізниками, на якому було обговорено питання про заключення тимчасового договору на обслуговування даних маршрутів.

По темі: Ніжинці зібрались на попереджувальну акцію

В ході перемовин було вирішено, що з 28 серпня по 15 вересня 2018 року відновлять свій рух маршрути № 11, 13, а з 29 серпня по 15 вересня відновить свій рух маршрут № 12.

Питання щодо затвердження нових тарифів у громадському транспорті в місті Ніжині буде розглянуто на засіданні виконавчого комітету Ніжинської міської ради.  
Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: