Завантаження ...
banner

Ніжинський 11-класник представив своє дослідження з сортування побутових відходів

Протягом 16-19 жовтня у Києві на базі «Київського політехнічного інституту імені Ігоря Сікорського» у рамках 7 Фестивалю інноваційних проектів «Sikorsky Challenge 2018» відбувся другий (очний) етап конкурсу «POLYTECO України 2018-2019»

Владислав Терещенко, фестиваль

Владислав зі своїм куратором. Владислав праворуч.

Протягом 16-19 жовтня у Києві на базі Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» у рамках 7 Фестивалю інноваційних проектів «Sikorsky Challenge 2018» відбувся другий (очний) етап конкурсу «POLYTECO України 2018-2019» - національного етапу міжнародного конкурсу науково-технічної творчості учнів Intel ISEF.

Чернігівську область та місто Ніжин представляв учень 11 класу ННВК №16 «Престиж» Владислав Терещенко з власним проектом «Дослідження сортування твердих побутових відходів» у відділенні «Енергетика» ( науковий керівник – учитель фізики Баксічева І.С.).

Ми поспілкувалися з Владиславом, і дізналися, що його проект – аеросепаратор, який може без людської участі переробляти сміття, розділяючи відходи на тверду і рідку фракції, а також на органіку.

Для функціонування пристрою достатньо однієї людини, яка буде контролювати процес, до того ж зі сміття можна створити інший виріб, наприклад ламінатну дошку, ціна якої буде значно нижча за ринкову.

У рамках конкурсної програми Владиславу довелося захищати власне дослідження як українською так і англійською мовами, а також взяти участь у зустрічах зі вченими Національної академії наук України, майстер–класах для школярів від факультетів КПІ, від ІТ-компаній та активності від Українсько-Японського центру КПІ ім. Ігоря Сікорського.

Саме ці зустрічі надихають школярів створювати нові винаходи, які стають поштовхом до розвитку прогресу та майбутнього країни.


 

mynizhyn.com
За інформацією Войтенко П.В.