Завантаження ...
banner

Бути чи не бути золотому октаедру в центрі Ніжина?

Народний депутат України Олександр Кодола направив звернення до Ніжинського міського голови щодо розгляду можливості відміни тендеру із закупівлі та встановлення на центральній площі Ніжина арт-композиції

Олександр Кодола, куб

Народний депутат України  Олександр Кодола направив звернення до Ніжинського міського голови щодо розгляду можливості  відміни тендеру із закупівлі та встановлення на центральній площі Ніжина арт-композиції (багатогранника) із світлодинамічним обладнанням.

Про це повідомляє прес-служба народного депутата Олександра Кодоли.

Приводом для цього стало письмове звернення, яке нардеп отримав від представників громадськості міста Ніжина, які вважають недоцільними встановлення арт-об’єкта на центральній площі міста.

Наголошується, що відповідно до Бюджетного кодексу, цільове призначення виділених коштів не може бути змінено. Проект в частині благоустрою і сучасного оформлення центру міста Ніжин був відібраний спеціальною комісією Кабміну ще торік. А отже гроші призначені на закупівлю і встановлення арт-об’єкту не можуть бути перерозподілені на інші потреби (ремонт доріг, встановлення туалетів у школах тощо), як би не маніпулювали навколо цього питання окремі політики.

Тому Олександр Кодола пропонує два шляхи вирішення проблеми: 

"Повернутися до цього питання протягом поточного року після проведення реконструкції центральної площі Ніжина та провести обговорення на містобудівній раді міста. Або, якщо представники громади будуть проти,  - повернути кошти до державного бюджету. Інших варіантів вирішення немає, як би хто не намагався ввести в оману жителів міста".
 
Саме тому я звернувся з питанням щодо подальшої долі арт-об’єкту до розпорядника коштів.  - зазначається в повідомленні.

Підсумовуючи, можна сказати, що найімовірніше кошти будуть все ж таки витрачені на октаедр, адже саме на нього вони і бути виділені. Або ж просто будуть повернуті до державного бюджету.

Тож, сподіваємось, в майбутньому комунікація між депутатом та громадою буде кращою ніж зараз.

Олександр Кодола, куб