Завантаження ...
banner

Медичне обладнання з Японії – Ніжину

До Ніжина приїдуть японці – про це сьогодні, 24 червня, в ході оперативної наради повідомив начальник відділу інвестицій та розвитку інфраструктури Денис Ворона. Ці поважні гості – представники Програми безпеки людини "Кусаноне"

програми безпеки людини

До Ніжина приїдуть японці – про це сьогодні, 24 червня, в ході оперативної наради повідомив начальник відділу інвестицій та розвитку інфраструктури Денис Ворона. Ці поважні гості – представники Програми безпеки людини "Кусаноне". Програма безвідплатної допомоги «Кусаноне» Посольства Японії в Україні спрямована на підтримку ініціатив, представлених громадами та громадськими об’єднаннями для задоволення різноманітних потреб на місцевому рівні.

Денис Павлович розповів, що ще з лютого поточного року його відділом було направлено до Японії три заяви з проханням закупити медичне обладнання для медичних закладів Ніжина. У травні стало відомо, що заяви розглянули і є позитивний результат: на третє липня цього року запланований приїзд до нашого міста представників Програми безпеки людини "Кусаноне". О 10 ранку того дня вони вже мають бути в Ніжині, щоб відвідати два  Ніжинські заклади охорони здоров'я: міську лікарню і пологовий будинок.
Якщо японці зійдуться в думці, що допомога в придбанні медичного обладнання для цих двох закладів необхідна, то вони її нададуть, і в результаті міськлікарня отримає мобільний рентген-апарат, а пологовий будинок поповниться обладнанням для вирішення проблем оперативного втручання у жінок, в тому числі  з нереалізованою репродуктивною функцією.

Валентина Пильник
Фото з мережі