Завантаження ...
banner

На реконструкцію каналізаційного колектора Ніжину виділили 9 мільйонів

Розпорядженням Кабінету Міністрів Українидля здійснення природоохоронних заходів у 2019 році затверджена субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам Варвинської селищної об’єднаної територіальної громади

Ніжин, субвенція, каналізаційний колектор

Розпорядженням Кабінету Міністрів Українидля здійснення природоохоронних заходів у 2019 році затверджена субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам Варвинської селищної об’єднаної територіальної громади, Ічнянської міської ОТГ та міста Ніжин.

Варто зауважити, що зазначена субвенція виділяється місцевим бюджетам на умовах співфінансування не менше 10 % від загальної вартості проекту.

Так, на реконструкцію каналізаційних очисних споруд із впровадженням енергозберігаючих технологій у селищі Варва з державного бюджету виділено майже 8,6 мільйона гривень. При цьому співфінансування з місцевого бюджету складатиме понад 950 тисяч гривень.

Біля 3,8 мільйона гривень з державного бюджету отримає місто Ічня на реконструкцію каналізаційної насосної станції. З місцевого бюджету на цей об’єкт виділено понад 500 тисяч гривень.

Майже 9 мільйонів гривень з державного бюджету передбачено Ніжину для проведення робіт з реконструкції самопливного каналізаційного колектора. Крім того, на реалізацію даного об’єкта майже мільйон гривень місто виділило з власного бюджету.