Завантаження ...
banner

До ніжинських дошкільнят завітала в гості казка...

Як кажуть в народі: «Щоб дійшло до серця - треба пропустити через душу». Уже багато років педагогічний колектив ДНЗ №13 «Берізка» працює над проблемою формування у вихованців основ цілісного наукового і водночас гуманістичного світобачення засобами

діти, садочок, казка

«Казка в гості завітала, 
Зупинилась і сказала,
Що вона велика мудрість й незвичайна сила,
Що дітей малих віками розуму учила».

Наталія Примушко, завідувач ДНЗ №13

Як кажуть в народі: «Щоб дійшло до серця - треба пропустити через душу». Уже багато років педагогічний колектив ДНЗ №13 «Берізка» працює над проблемою формування у вихованців основ цілісного наукового і водночас гуманістичного світобачення засобами української народної казки і через казку.

30 липня на гостині у дошкільнят чарівна ведуча (вихователь Костандова І.В.)і Казкарка (Гавриляко Ю. В.) з улюбленими казками «Івасик-Телесик», «Кривенька качечка», «Колосок», «Яйце-райце», «Коза-Дереза» в інтерпретації знайомих і оригінальних ігор «Відгадай з якої казки», «Я почну, а ти продовж», «Казкові пазли». До уваги допитливих малят вихователі підготували «Казкову вікторину» і «Чарівну скриню». Ой як непросто було переконати Бабу Ягу (Христенко Т.М.) стати доброю, чуйною, ніжною, залюбити її у казки.

Саме народні казки допомагають малюку відкрити світ,де діти аргументують свої думки, відстояти свою позицію, саме казка навчила наших дітей умінню бачити, розуміти, відчувати серцем, що так важливо у формуванні морально-емоційних цінностей малого українця.

Скільки ж радості, скільки здивування і відкриттів подарували наші талановиті вихователі дітям через казку і засобами казки! І, справді, без душі і помислів високих немає шляху від серця до серця, ця думка належить Великому Добротворцю.

Чарівний Казковий світ української народної казки і ось такий Тематичний День Казки подарував дітям глибину народної мудрості, навчив їх співпереживати разом з героями, виконуючи улюблені ролі,а не бути просто пасивними спостерігачами .І маленьким артистам театру «Телесик» це вдалось, як і колись улюбленій землячці, першій народній актрисі України М.Заньковецькій.

Ось вони – незабутні хвилини щастя, коли діти радіють, співпереживають, отримують яскраві емоції української народної Казки, а на кінець ще й пирогом всім садком смакують.

діти, садочок, казка

діти, садочок, казка

діти, садочок, казка

діти, садочок, казка

діти, садочок, казка

діти, садочок, казка

діти, садочок, казка