Завантаження ...
banner

Хочете на безкоштовні уроки танців? Вже завтра перші збори

Вже завтра, 8 серпня, у Ніжині стартує проект «Stylish dance». Подобається дивитися програми танців? Чи може є бажання навчитися танцювати? Тоді приєднуйся до Громадського організація «Створімо майбутнє разом»

Євгеній Коваленко, танці, уроки

Уже в цей четвер, 8 серпня, у Ніжині стартує проект «Stylish dance».

Подобається дивитися програми танців? Чи може є бажання навчитися танцювати? Тоді приєднуйся до Громадської організації «Створімо майбутнє разом» та його незмінного керівника Євгена Коваленка і відвідай серію занять.

"В минулому році ми проводили у Ніжині серію майстер класів з різних видів танців і зрозуміли, що за 2 години важко вивчити рухи.  

Наразі ми стартуємо з проектом «Stylish dance», де кожен бажаючий зможе взяти безкоштовні уроки танців. Буде три різні програми - бальні танці, латиноамериканські і сучасна хореографія. Зняття плануємо проводити мінімум двічі на тиждень.

В подальшому ми будемо готувати номери і приймати участь в різних заходах і конкурсах. Також, вже скоро ми плануємо відкриття власної школи танців", - розповів Євгеній Коваленко журналістам mynizhyn.com.

Перше заняття відбудеться вже цього четверга, 8 серпня, о 18:00. Місце зустрічі - вулиця Воздвиженська, 3а, 6 поверх (гуртожиток №4). З собою необхідно мати зручне взуття.

Реєструйся – http://bit.ly/2xQPVNo або за подробицями телефонуй – 098 671-57-56.

Євгеній Коваленко, танці, уроки