Завантаження ...
banner

"Розливайку", де продають спиртне неповнолітнім, буде демонтовано?

У Ніжині хотіли продовжити функціонування однієї з місцевих "розливайок". Мова йде про район біля ТЦ "АТБ", що по вулиці Шевченка, де біля одного з кіосків розміщені столики, облаштовано такий собі літній майданчик. Депутат С. Рожок вчора, в ході


У Ніжині хотіли продовжити функціонування однієї з місцевих "розливайок". Мова йде про район біля ТЦ "АТБ", що по вулиці Шевченка, де біля одного з кіосків розміщені столики, облаштовано такий собі літній майданчик.

Депутат С. Рожок вчора, 7 серпня, в ході сесійного засідання, стверджувала, що на власні очі бачила, як там наливали спиртне неповнолітнім. Втім, проект рішення "Про поновлення договорів оренди земельних ділянок, внесення змін, надання дозволу на виготовлення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок та на виготовлення технічної документації із землеустрою, надання земельних ділянок суб’єктам господарювання фізичним особам" уже був на розгляді.

Присутні депутати обурювалися: куди дивиться поліція міста і чи законно розміщено цей майданчик?
 
Дану ситуацію вирішили  дослідити. У разі, якщо  "генделик" розміщено незаконно, рішенням виконкому буде проведено його демонтаж, і на одну "розливайку" в місті стане менше. А договір оренди депутати, звісно, не поновили.

Валентина Пильник
Фото з мережі