Завантаження ...
banner

Учням міського ліцею радили, як знайти своє покликання

Знайти своє покликання - саме такою була мета проведення проф орієнтаційного тижня в ліцеї, повідомляє liceum.ndu.edu.ua. Із просвітницького матеріалу, розміщеного у вестибюлі, учні могли дізнатися про класифікацію професій

міський ліцей, покликання, зустрічі

Знайти своє покликання - саме такою була мета проведення профорієнтаційного тижня в ліцеї, повідомляє liceum.ndu.edu.ua.

Із просвітницького матеріалу, розміщеного у вестибюлі, учні могли дізнатися про класифікацію професій, ознайомитися з восьмикутником професійного вибору відомого психолога Є. Клімова, отримати корисні інтернет-посилання на сайти з психологічними тестами, інформацією про ринок праці. 
                                          
Протягом тижня першокурсники виконували різні діагностичні методики, які дали змогу визначити їхні професійні інтереси, здібності та вивести формулу майбутньої професії. Для другокурсників було організовано зустрічі з представниками тих професій, які пов’язані з профілями навчання в ліцеї.

Учні природничого класу мали змогу поспілкуватися з лікарем-кардіологом Ніжинської центральної лікарні ім. М. Галицького Щербак Інною Володимирівною. Спеціаліст розказала ліцеїстам про особливості навчання в медичному навчальному закладі, складнощі та переваги роботи лікаря, перспективи розвитку в даній галузі.

Математичний клас відвідав випускник ліцею, а нині успішний програміст відомої  компанії DataArt  Максим Бережняк. Він поділився з ліцеїстами секретами підготовки до ЗНО, адже сам склав іспит з географії на 200 балів, із математики на 198 балів, із фізики на 197 балів. Учням було цікаво послухати про специфіку навчання ІТ-фахівців у вищому навчальному закладі. І нарешті найголовніше – дізнатися, як влаштуватися на гарну роботу за своєю спеціальністю.

До лінгвістів завітав відомий у Ніжині Ігор Анатолійович Волосянкін, член спілки журналістів України, фотожурналіст. У його професійному запасі було багато цікавих історій, які яскраво розкрили суть професії журналіста. 

І завершувався тиждень профорієнтації зустріччю історичного класу з адвокатом Вовк Тетяною Анатоліївною. Своє майбутнє більшість учнів пов’язує з правознавством, тому їм було цікаво послухати Тетяну Миколаївну, яка чи не щодня має справу з Фемідою.

Сподіваємося, що інформація, отримана ліцеїстами протягом тематичного тижня, стане їм у нагоді під час  професійного вибору й допоможе знайти своє покликання.

міський ліцей, покликання, зустрічі

міський ліцей, покликання, зустрічі

міський ліцей, покликання, зустрічі

міський ліцей, покликання, зустрічі

міський ліцей, покликання, зустрічі