Завантаження ...
banner

Перевізник з Чернігівщини отримав штраф понад 100 тисяч гривень

Прокуратурою Чернігівської області заявлено позов до господарського суду області про стягнення з перевізника понад 100 тисяч гривень фінансових санкцій, нарахованих за проїзд автомобільними дорогами загального користування

суд, перевізник,  управління Укртрансбезпеки

Прокуратурою Чернігівської області заявлено позов до господарського суду області про стягнення з перевізника понад 100 тисяч гривень фінансових санкцій, нарахованих за проїзд автомобільними дорогами загального користування з перевищенням  нормативних вагових параметрів.

Вказаний факт перевищення встановлених нормативів виявлено та задокументовано посадовими особами управління Укртрансбезпеки в Чернігівській області.

Враховуючи, що нарахована сума фінансових санкцій порушником у добровільному порядку не сплачена, матеріали управлінням Укртрансбезпеки передано до прокуратури області.

Слід зауважити, що перевезення небезпечних, великогабаритних і великовагових вантажів автомобільним транспортом допускається за окремим дозволом в порядку і за плату, що визначені окремими актами законодавства.

Органами прокуратури області постійно проводиться робота, спрямована на стягнення до бюджету коштів за перевищення  транспортними засобами нормативних вагових параметрів, визначених Законом України «Про автомобільний транспорт». 

Наразі на розгляді в судах залишається низка позовів зазначеної категорії.