Завантаження ...
banner

Дві юні ніжинки тепер в оновленій Книзі Рекордів України. Фото і відео

Вчора, 10 грудня у Києві презентували оновлену Книгу Рекордів України. В це видання увійшло більше півтисячі унікальних досягнень. В Національний Реєстр Рекордів України 2020 занесено і імена двох юних


Вчора, 10 грудня у Києві презентували оновлену Книгу Рекордів України. В це видання увійшло більше півтисячі унікальних досягнень.

В Національний Реєстр Рекордів України 2020 занесено і імена двох юних ніжинських майстринь - Кароліни Пархоменко і Власти Старицької. 

Раніше ми писали: Три рекорди юних ніжинських майстринь. Фото 

Кароліна Пархоменко встановила рекорд, створивши найменший тризуб із солоного тіста. Його висота становить 8 мм, а ширина 5 мм.Власта Старицька
встановила рекорд, створивши найменшу виткану ікону. Висота ікони - 7,9 мм, ширина - 6,1 мм.Ці дві талановиті дівчата вихованці Юлії Петренко - ніжинської художниці, члена Національної спілки художників України, викладача Школи мистецтв при Ніжинському коледжі культури і мистецтв імені М. Заньковецької.

На презинтації у Києві також була присутня Анастасія Майорова ім’я якої внесено в книгу "Національний реєстр рекордів України - 2018" за рекорд "Найбільша колекція пейзажів на гарбузових зернятках" (100 пейзажів висотою 7,9 мм, ширина 6,1 мм). 

Вітаємо ніжинських майстринь з такими високими досягненнями і бажаємо нових перемог!

mynizhyn.com за матеріалами Юлії Петренко і Свідок НТН
Фото з Facebook

Відеосюжет програми "Свідок" на телеканалі НТН:

рекорди, презентація, Юлія Петренко, Кароліна Пархоменко, Власта Старицька

рекорди, презентація, Юлія Петренко, Кароліна Пархоменко, Власта Старицька

рекорди, презентація, Юлія Петренко, Кароліна Пархоменко, Власта Старицька