Завантаження ...
banner

У Ніжині закрили 15 гральних закладів

Відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 20 грудня 2019 року № 1325 «Про протидію гральному бізнесу» починаючи з 20 грудня діяльність всіх закладів із розповсюдження лотерей повинна бути припинена

гральний бізнес, поліція, боротьба

Відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 20 грудня 2019 року № 1325 «Про протидію гральному бізнесу» починаючи з 20 грудня діяльність всіх закладів із розповсюдження лотерей повинна бути припинена. 

Даним розпорядженням скасувано наказ Державного комітету з питань регуляторної політики та підприємництва, Міністерства фінансів від 12 грудня 2002 р. № 128/1037 в частині діяльності розповсюджувачів лотерей, а Національній поліції, Державній фіскальній службі надано доручення забезпечити вжиття заходів до припинення функціонування розповсюджувачів лотерей, діяльність яких не віднесена до організації та проведення лотерей, не заборонених Законом України "Про заборону грального бізнесу в Україні".

У м. Ніжині, як і по всій України, поліцейськими проводяться заходи із виявлення фактів ігнорування даного розпорядження, тому всі без виключення пункти розповсюдження лотерей перевіряються у цілодобовому режимі. В ніч на 20 грудня було задокументовано незаконну діяльність грального закладу на одній із центральних вулиць міста. Вилучено комп’ютерну техніку. Відомості внесено до ЄРДР (ст.203-2 КК України). 

Читайте також: Протидія гральному бізнесу та рух багатотонажного транспорту Ніжином
Звертаємося до громадян! Якщо у вас є інформація про діяльність на території м. Ніжина чи району незаконних гральних закладів чи пунктів розповсюдження лотерей – повідомте її до поліції за номером «102». Наразі є законні підстави припинити таку діяльність швидко і ефективно.

Як розповіла, журналістам mynizhyn.com начальник Сектору моніторингу Ніжинського відділу поліції Інна Музиченко, у Ніжині закрили 15 пунктів розповсюдження гральних лотарей

гральний бізнес, поліція, боротьба