Завантаження ...
banner

За 9 місяців у Ніжині реалізували товарів на 795 млн. грн

За 9 місяців 2019р. підприємства роздрібної торгівлі (юридичні особи) в м.Ніжині реалізували населенню споживчих товарів на 795 млн.грн (9% від загальнообласного обсягу), що майже на 5% більше порівняно з обсягами 9 місяців 2018р

статистика, товари, продаж

За 9 місяців 2019р. підприємства роздрібної торгівлі (юридичні особи) в м.Ніжині реалізували населенню споживчих товарів на 795 млн.грн (9% від загальнообласного обсягу), що майже на 5% більше порівняно з обсягами 9 місяців 2018р. 

Продаж продовольчих товарів становив 54% роздрібного товарообороту. Серед них переважали кондитерські та хлібобулочні вироби, м’ясні та молочні продукти, свіжі фрукти та овочі, алкогольні напої та тютюнові вироби.

Суттєвий вплив на формування роздрібного товарообороту підприємств роздрібної торгівлі мав продаж фармацевтичних товарів, пропану, бутану та метану для автомобілів, побутових електротоварів, косметичних товарів і виробів для туалетних кімнат, телекомунікаційного устаткування, частка яких склала чверть від усіх реалізованих споживчих товарів.  

Головне управління статистики у Чернігівській області