Завантаження ...
banner

Рак не вирок: Нікіту Постікова відправляють до Італії. Збір коштів продовжується

Нікіта Постіков терміново вилітає на лікування в Італію. Про це у Facebook повідомила мама Нікіти, Юлія Постікова. 13-річний ніжинський школяр вже рік бореться із тяжкою недугою - Т-клітинною лімфомою

Нікіта Постіков, лікування, кошти, збір

Нікіта Постіков терміново вилітає на лікування в Італію. Про це у Facebook повідомила мама Нікіти, Юлія Постікова. 

13-річний ніжинський школяр вже рік бореться із тяжкою недугою - Т-клітинною лімфомою. У Нікіти рідкісна та агресивна форма хвороби: його пухлина не реагує на жодну хіміотерапію. Хлопець переносить важке лікування.

Зараз Нікіта себе почуває більш-менш нормально, аналізи стабільні.


"Сьогодні нас виписали з відділення і дали документи на руки, за підсумком лікарів в Україні для нас лікування більше немає, - повідомляє Юлія Постікова. - І через це ми екстрено летимо в Італію.

Величезна подяка людям які нас багато в чому інформували, багато людей відгукнулося, щоб допомогти дістатися до самої Італії.

Але це тільки початок нового шляху борьби! Наша сім'я дуже потребує фінансової підтримки, так як квитки дуже дорогі, в Італії необхідно якось існувати, і також купувати паралельно допоміжні ліки. Як виявляється те, що оплатило МОЗ - це мала частина того, що необхідно дитині для перебування в Італії.

Дуже прошу допоможіть врятувати життя сина, не дайте історії закінчитися!".

Карта  ПриватБанк на Юлію Постікову
5168 7573 5796 5542

Мама Юля 0688069144
Папа Діма 0681297307

Рак не вирок, разом ми сила!