Завантаження ...
banner

Середній вік наречених з Чернігівщини – 31 рік

Представниці прекрасної статі у складі населення Чернігівської області мають чисельну перевагу – 543,6 тис., або 55%. А середній вік їх складає 47 років. Сучасна жінка прагне задовольнити потреби в самореалізації та активна на ринку праці: на

жінки, самореалізація, шлюб

Представниці прекрасної статі у складі населення Чернігівської області мають чисельну перевагу – 543,6 тис., або 55%. А середній вік їх складає 47 років.

Сучасна жінка прагне задовольнити потреби в самореалізації та активна на ринку праці: на підприємствах, в організаціях та установах області у 2019р. працювало 98 тис. жінок, це 55% від загальної кількості штатних працівників.

При всій важливій ролі жінок у суспільстві та економіці, головним їх призначенням є створення сім’ї та продовження роду. У 2019 році зареєстрували шлюб понад 5 тис. жительок Чернігівщини, з яких третина – одружилися повторно. Середній вік нареченої при вступі до шлюбу становив 31 рік. За цей же період понад 6 тис. жінок стали мамами, серед них 39% – народили другу, а 16% – третю та більше дитину.

За інформацією Головного управління статистики у Чернігівській області