Завантаження ...
banner

Ніжинські школярі можуть залишитися без випускних і останніх дзвоників

Міністерство освіти і науки пропонує керівникам органів управління освітою та директорам шкіл не проводити масові заходи із залученням учасників освітнього процесу. Повідомляє osvita.ua. Відповідна рекомендація міститься

освіта, випускний, останній дзвоник, карантин

Міністерство освіти і науки пропонує керівникам органів управління освітою та директорам шкіл не проводити масові заходи із залученням учасників освітнього процесу. Повідомляє osvita.ua.
 
Відповідна рекомендація міститься у листі освітнього відомства щодо проведення підсумкового оцінювання та організованого завершення 2019-2020 навчального року. Також Міносвіти просить відмовитись від проведення останніх дзвоників та випускних вечорів.
 
Табелі навчальних досягнень учнів, свідоцтва про здобуття базової середньої освіти для учнів 9-х класів та свідоцтва досягнень школярів мають бути оформлені не пізніше 15 червня.
 
Учням 1-8 та 10 класів, які не планують навчатися в іншому закладі освіти, копії відповідних документів мають бути надіслані електронною поштою. Оригінали документів школярі отримають у вересні 2020/21 навчального року.
 
Видача випускникам 9-х класів свідоцтв про здобуття базової середньої освіти має бути здійснена з урахуванням необхідності дотримання протиепідеміологічних вимог.
 
За коментарем з цього приводу журналісти mynizhyn.com звернулися до начальника Управління освіти Ніжинської міської ради Станіслава Крапив'янського: "Ці рекомендації з'явились лише вчора. Ми ще не проводили нарад з цього приводу, але є велика вірогідність, що у Ніжині цьогоріч не буде останніх дзвоників і випускного вечора". Тож як саме закінчиться навчальний рік у 2020 році залежитиме від епідситуації і відповідних рішень освітян.

Яким був випускний вечі у Ніжині в 2019 році можна переглянути за посиланням: Випускний у Ніжині: прощавай шкільне життя. Фото