Завантаження ...
banner

Цинерарії, петунії, лобелія – чого тільки не знайдеш у Ніжині

У різних куточках Ніжина на клумбах з’являються тисячі квітів. Працівники комунального підприємства «ВУКГ» активно працюють над озелененням міста та збільшенням кількості квітників вздовж міських вулиць та паркових

квіти, комунальники, озеленення

У різних куточках Ніжина на клумбах з’являються тисячі квітів. Працівники комунального підприємства «ВУКГ» активно працюють над озелененням міста та збільшенням кількості квітників вздовж міських вулиць та паркових алей.
 
Так, минулого тижня була проведена робота із облаштування клумб по вулиці Гоголя, повідомляє КП  ВУКГ. Не оминули увагою і квітники по вулиці Московська (біля Спасо-Преображенської церкви), вулиці Шевченка (біля консервного заводу та пам’ятного знаку воїнам–афганцям).

Читайте також Ніжин "потоне" в квітах: роботи почалися
 
Крім того, в рамках прийдешнього свята – Дня перемоги, озеленили всі клумби біля Вічного Вогню: 240 цинерарій та 240 петуній було висаджено на тематичних клумбах самого пам’ятного знаку. А також у вуличні вазони біля Вічного Вогню висадили колеуси, лобелію, петунію та осоку волосисту.

Ніжинські комунальники і надалі будуть впорядкувати міські клумби і загалом проводити комплекс необхідних робіт з благоустрою міста.

квіти, комунальники, озеленення

квіти, комунальники, озеленення

квіти, комунальники, озеленення

квіти, комунальники, озеленення