Завантаження ...
banner

Унікальну червонокнижну тварину застрелили на Чернігівщині

Цьогоріч відкриття сезону полювання на пернату дичину знову не обійшлося без прикрої новини! Поблизу с. Горбове Куликівського району Чернігівської області виявили застреленого

сезон полювання, застрелений лось, Червона книга України

Цьогоріч відкриття сезону полювання на пернату дичину знову не обійшлося без прикрої новини! Поблизу с. Горбове Куликівського району Чернігівської області виявили застреленого невідомими особами молодого самця лося європейського (занесений до Червоної книги України).

Про це повідомили редакцію в Державній екологічній інспекції у Чернігівській області.

8 серпня поточного року в мисливських угіддях Чернігівської області стартував сезон полювання на пернату дичину.

У зв’язку з цим фахівці Державної екологічної інспекції у Чернігівській області спільно з представниками Головного управління національної поліції в Чернігівській області, користувачами мисливських угідь та громадськими інспекторами з охорони навколишнього природного середовища, майже по всій території області провели заходи державного нагляду (контролю) за дотриманням вимог природоохоронного законодавства.

І якщо більшість любителів полювання віднеслись до даної події відповідально, то, на жаль, знайшлись і ті, які відзначились зухвалістю і кровавою ненаситністю.

Так, 9 серпня в ході перевірки стану охорони та використання тваринного світу та біоресурсів на території Чернігівського району, інспектори та представники мисливсько-рибальського підприємства ЧОО УТМР отримали оперативну інформацію від селян про черговий зухвалий браконьєрський випадок у межах мисливського господарства МРП ЧОО УТМР. Негайно прибули на місце події посадовці.

Поблизу с. Горбове Куликівського району (в обході №2, у мисливських угіддях користувача), виявили застреленого невідомими особами молодого самця лося європейського (вид, занесений до Червоної книги України).

На місце події терміново була викликана слідчо-оперативна група поліції. Під час огляду тіла тварини правоохоронці встановили, що тварину вбили з гладкоствольної мисливської зброї.  Наразі тривають слідчі дії.   

Державна екологічна інспекція у Чернігівській області вкотре звертається до мисливців бути обачними та відповідальними у своїх діях, не завдавати шкоди природі та не порушувати вимог природоохоронного законодавства. Тварини Червоної книги – унікальні! Тож, натискаючи на гачок, добре подумайте чи варте життя зникаючих видів тварин мисливських «утіх»!

Джерело: bilahata

сезон полювання, застрелений лось, Червона книга України