Учні 15 школи стали переможцями у Всеукраїнських дитячих спортивних іграх „Старти надій”

4-5 червня команда учнів Ніжинської ЗОШ І-ІІІ ст. № 15 (директор Павлюченко Т.М., керівники команди Кисіль В.А., Дешко Н.Г.) виборола І місце та кубок переможця в обласному турі Всеукраїнських дитячих спортивних ігор „Старти надій”, який проходив у місті Чернігові.

4-5 червня  команда учнів Ніжинської ЗОШ І-ІІІ ст. № 15 (директор Павлюченко Т.М., керівники команди Кисіль В.А., Дешко Н.Г.) виборола І місце та кубок переможця в обласному турі Всеукраїнських дитячих спортивних ігор „Старти надій”, який проходив у місті Чернігові.

Наші спортсмени представлятимуть Чернігівську область на Всеукраїнському етапі змагань, що відбудуться в дитячо-оздоровчому таборі «Артек»  (Карпати) в Буковелі.