1 Квітня 2021
2156
За висовий професіоналізм та відданість справі та у зв‘язку з перемогою на чемпіонаті Чернігівської області з футзалу серед ветеранів 45 років та старше..
![Фрунзівець-Ветеран, тренери, чемпіонаті Чернігівської області з футзалу серед ветеранів 45 років та старше,Ніжин](/image/news/misto/01042021_photo.jpg)
Сьогодні, 1 квітня, на засідання виконавчого комітету Ніжинської міської ради було відзначено подяками двох ніжинських тренерів.
За перемогу на чемпіонаті Чернігівської області з футзалу серед ветеранів 45 років та старше, та високий професіоналізм та відданість справі, зазначено в тексті подяки.
Тренери щиро подякували за увагу до їх роботи!