Завантаження ...
banner

Електроенергія може значно здорожчати: скільки доведеться платити українцям?

Тариф на електроенергію може збільшитися вдвічі вже від другого півріччя цього року. Уже влітку українці можуть платити понад три гривні - 3,4 грн за кіловат. Уряд планував підвищити вартість електроенергії від травня, але залишив на рівні 1,68 грн.

Ніжин, Україна, тарифи, елетрика

Тариф на електроенергію може збільшитися удвічі вже від другого півріччя цього року. 

Про це повідомляє ТСН

Уже влітку українці можуть платити понад три гривні - 3,4 грн за кіловат. Уряд планував підвищити вартість електроенергії від травня, але залишив на рівні 1,68 грн

Читати також: Протест триває: ніжинці розпочали збір підписів проти підвищення тарифів

Слід зауважити, що собівартість кіловата становить три гривні. Компанії-постачальники працюють у збиток. Тому переглянути тариф від уряду вимагає МВФ. Чиновники наголошують, що тариф підвищать не усім споживачам. Подорожчання стосується тих, хто споживає понад 300 кіловат на місяць.

Як повідомлялося, Національна комісія, що здійснює регулювання у сферах енергетики і комунальних послуг, має намір підвищити тариф на передавання електроенергії. Нова сума може складати понад 300 гривень за мегаватт годину. Це тариф, який встановила державна компанія "Укренерго". До слова, попередня ціна становила майже 294 гривні.