Завантаження ...
banner
banner

Мешканці багатоквартирних будинків по вулиці Богуна кілька днів живуть без газу

27 квітня перший заступник міського голови Федір Вовченко за дорученням міського голови Олександра Кодоли провів зустріч із мешканцями багатоквартирних будинків по вулиці Богуна. Тема зустрічі – проблеми з газопостачанням до квартир. Кілька днів газопостачальна компанія не подає газ до помешкань в цих будинках, посилаючись на зміни в законодавстві.

Ніжимн, газопостачання, вулиця_Богуна

У вівторок, 27 квітня, перший заступник міського голови Федір Вовченко за дорученням міського голови Олександра Кодоли провів зустріч із мешканцями багатоквартирних будинків по вулиці Богуна. Тема зустрічі – проблеми з газопостачанням до квартир.

Кілька днів газопостачальна компанія не подає газ до помешкань в цих будинках, посилаючись на зміни в законодавстві.

Перший заступник міського голови Федір Вовченко зазначив, що ситуація напружена, але влада сприятиме у вирішенні цього проблемного питання.  

«Мешканці вулиці Богуна страждати в даній ситуації не повинні, і газове господарство, в першу чергу, має бути зацікавленим у її вирішенні. Власники квартир сплачують за газ вчасно, тому і послуги з газопостачання повинні надаватись вчасно та в повному обсязі»,- зазначив Федір Вовченко.

На зустрічі також були присутні представники управління житлово-комунального господарства та будівництва, керуючої компанії «Північна», юридичного відділу.

Мешканцям вулиці Богуна надані роз’яснення щодо подальших кроків у вирішенні проблемного питання та буде надано юридичний супровід і допомогу фахівців УЖКГ та Б.

Джерело: Ніжинрада