Завантаження ...
banner

Ніжинка Катерина Павленко та гурт Go-A пройшли до фіналу Євробачення-2021

tn_19052021_g2.jpg

У нідерландському Роттердамі відбувся перший півфінал Євробачення, за підсумками якого до фіналу конкурсу потрапив український гурт Go-A.

Їх оголосили останніми серед десяти переможців півфіналу.

Українським глядачам довелося понервувати через те, чи будуть Go-A у фіналі, адже в кінці Україна претендувала на єдине місце разом з іншими шістьма країнами (хоча й фіналістів оголошували у довільному порядку, а не за рейтингом).

Але сам виступ і пісню "Шум" публіка в Роттердамі зустріла дуже тепло.

Читайте також: Ніжинка Катерина Павленко виступить на «Євробаченні» у 2021 з новою піснею?

А у букмекерів шанси Go-A на перемогу після півфіналу зросли - серед фаворитів вони піднялися з 8 на 4 місце (а лідерами є Італія, Мальта і Франція).

Коефіцієнт ставок на українську команду складає 10-12.

"Нам і так, вибачте, нелегко кожного дня. Фух!" - прокоментував прохід Go-A у фінал український ведучий трансляції Євробачення Сергій Притула.

Загалом етап першого півфіналу пройшли виконавці з десяти країн.

Нагадаємо, солістка Go-A Катерина Павленко - уродженка НіжинаУ шкільні роки ходила до Ніжинської музичної школи, співала у хорі «Сяйво». Після школи вступила до Ніжинського училища культури та мистецтва імені Марії Заньковецької (спеціальність — диригент народного хору). Також захоплювалася роком. Згодом поїхала навчатися до Київського університету культури та мистецтв (факультет музичного мистецтва). 

Джерело: BBC News Україна

Фото Evrovision Song Contest