![Питання Ніжинської ЗОШ № 4 - "на паузі" фото Питання Ніжинської ЗОШ № 4 - "на паузі" фото](/image/news_small/2021/06/03_104234_news2_tn_03062021_f2.jpg)
У п’ятницю, 3 червня, у ході засідання десятої чергової сесії Ніжинської міської ради, міський голова Олександр Кодола повідомив про зняття з порядку денного сесії проекту рішення «Про перейменування Ніжинської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів № 4 Ніжинської міської ради Чернігівської області».
Про це повідомляє MYNIZHYN.com
Цей проект рішення потрібно доопрацювати. Управління освіти міськради має провести додаткові консультації з педколективом школи, щодо вакантних посад у закладах освіти, у разі пониження ступеневості їх закладу. Також треба врахувати думку дітей та їх батьків.
Читайте також: У Ніжині мітингували проти закриття однієї зі шкіл
Нагадаємо, минулого тижня стурбовані можливим закриттям освітнього закладу батьки учнів ЗОШ № 4 зібралися на мітинг біля міської ради.