Завантаження ...
banner

День відкритих дверей у Ніжинському відділі поліції (фото)

День відкритих дверей у Ніжинському відділі поліції (фото) фото

Чим займаються оперативники, слідчі, експерти-криміналісти, працівники чергової частини, групи реагування патрульної поліції, якою зброєю користуються поліцейські під час виконання завдань та під час несення служби, на якій техніці виїжджають на чергування та виклики – все це та багато іншого змогли побачити школярі під час знайомства із роботою поліції Ніжинського РВП.

Екскурсія, яка організована співробітниками ювенальної превенції та сектором кадрового забезпечення, почалась з чергової частини адміністративної будівлі поліції Ніжина.

Після діти мали можливість побачити, як працює поліція, дізнатись про різні напрямки її діяльності.

Звісно, не обійшлося без демонстрації зброї та спецзасобів, які знаходяться на озброєнні поліцейських. Дітям продемонстрували бронежилети, захисні шоломи, браслети ручні, щити, та розповіли про їх призначення і порядок застосування. Також правоохоронці показали автомат Калашникова, пістолет Макарова та розповіли про їх тактико-технічні характеристики. Все це школярі могли потримати в руках та приміряти.

А на вулиці біля відділу поліції на хлопців та дівчат чекав поліцейський автотранспорт, яким користуються правоохоронці. Охочі мали змогу посидіти за кермом службових автомобілів та відчути всю міць військового «бойового коня».

У цей день школярі вперше опинилися безпосередніми свідками та очевидцями роботи такого складного механізму, як відділення поліції. Про існування деяких з підрозділів вони раніше навіть не здогадувалися. Тому знайомство з їх співробітниками стало особливо пізнавальним.

По обличчях дітей було видно, що все побачене їх дуже захопило і вони ділилися між собою нескінченними враженнями

Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: