Завантаження ...
banner
banner

На Чернігівщині почастішали випадки пожеж від необережного поводження з вогнем

З настанням спекотної погоди почастішали випадки пожеж від необережного поводження з вогнем. Лише за останні три доби на Чернігівщині рятувальники ліквідували 13 таких пожеж. Вогнем знищено та пошкоджено 2 будинки

пожежники гасять пожежу, тушения пожара, пожар в поле, новости нежин, нежин пожар, майнежин ком

З настанням спекотної погоди почастішали випадки пожеж від необережного поводження з вогнем. Лише за останні три доби на Чернігівщині рятувальники ліквідували 13 таких пожеж. Вогнем знищено та пошкоджено 2 будинки, 7 господарчих споруд та 4,7 га території на полях і лугах.

Так, 5 липня у смт Радуль Ріпкинського району на приватному подвір’ї  пожежею знищено господарчу споруду та пошкоджено житловий будинок і літню кухню. За попередніми даними, до загоряння призвів кинутий господарем непогашений недопалок.
 
Щоб уникнути лиха, рятувальники просять населення бути вкрай обережними у поводженні з вогнем, не кидати непогашені сірники чи недопалки, не спалювати суху рослинність та не розводити вогнища у лісопаркових зонах, на полях і торфовищах. 
 
Якщо Ви вирішили розвести багаття на присадибній ділянці, то це слід робити у безвітряну погоду, подалі від дерев, кущів і на відстані не ближче 15 м до будівель. Місце вогнища потрібно розчистити від сухої рослинності та обкопати його навколо. Необхідно постійно контролювати процес горіння, а  потім рештки багаття ретельно загасити піском чи водою.
 
УДСНС у Чернігівській області
Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: