2 Серпня 2021
5447
![Новий і зручний сервіс у ніжинській міській стоматполіклініці фото Новий і зручний сервіс у ніжинській міській стоматполіклініці фото](/image/news_small/2021/08/02_092606_news2_02082021_a.jpg)
У сучасному та мобільному світі одним із важливих елементів зручності являється оперативне отримання достовірної інформації.
Повідомляє MYNIZHYN.com
Серед покращень запроваджених ніжинської міською стоматологічною поліклінікою з липня місяця є активація мобільного номеру телефону для зручності містян.
Наразі мешканці Ніжинської ОТГ можуть без відвідування медичного закладу дізнатися графік роботи конкретного спеціаліста та будь-яку іншу актуальну інформацію.
Зв'язатися з реєстратурою можна за телефоном 0673059918.