Завантаження ...
banner
banner

Олега Гончарука призначили новим військовим комісаром Чернігівської області

11082021_mycollages.jpg

Полковника Олега Гончарука призначили військовим комісаром Чернігівщини. 10 серпня його представили особовому складу. Про це повідомляє Чернігівський обласний військовий комісаріат.

Олегу Гончаруку 46 років, родом з Врадіївки, що на Миколаївщині.

До 2013 року обіймав посади від командира навчального взводу 169 навчального центру Сухопутних військ до військового комісара Обухівського районного військового комісаріату. Потім пішов на пенсію, звідки у березні 2014 року його мобілізували на посаду заступника військового комісара Обухівського райвійськкомату.

Протягом 2014 року брав безпосередню участь в АТО ускладі 11 та 25 окремого мотопіхотного батальйону.

В січні 2015 року був призначений на посаду військового комісара Києво-Святошинського районного військового комісаріату Київської області.

Нагадаємо, колишній обласний військовий комісар Чернігівщини Олександр Криворучко звільнився з посади у лютому 2021 року в зв'язку зі справою у сексуальних домаганнях. У цьому його звинуватила підполковник Збройних сил України Ольга Деркач  ще у січні.

Читати по темі: Секс-скандал на Чернігівщині між підполковником та військовим комісаром

Олександр Криворучко звинувачення заперечував.

Згодом стало відомо, що військова служба правопорядку Збройних сил України провела службову перевірку за фактом звинувачень у сексуальних домаганнях. Анонімне анкетування, яке провели в обласному військкоматі, частково підтвердило цю інформацію.

Джерело: suspilne.media