Всеукраїнський турнір з дзюдо у Ніжині

Всеукраїнський турнір з дзюдо у Ніжині  фото

Майже 300 учасників із восьми областей України зібрав сьогодні традиційний дитячий турнір з дзюдо у Ніжині.

Повідомляє MYNIZHYN.com

25 вересня у Ніжині на базі спорткомплексу "Зірка" відбувся відкритий Всеукраїнський дитячий турнір з дзюдо "SPARTA CUP". Вчетверте у Ніжині проходять змагання такого рівня.
Спортивний захід організований ГО СКЄ "Спарта", Федерації дзюдо міста Ніжин, ГО "АСОН" за підтримки відділу з питань фізичної культури та спорту Ніжинської міської ради.

Безпосереднє проведення змагань покладалося на суддівську колегію.
Всього в чемпіонаті взяли участь близько 300 спортсменів з різних спортивних клубів України.

За підсумками змагань, кожен вихованець мав можливість показати високі результати. Відповідно своїх вагових категорій найсильніші спортсмени отримали перемогу та нагороджені медалями.
У загальному командному заліку перше місце виборола команда з міста Київ "Юний спартаківець", другу сходинку посіли ніжинські спартанці, третіми у загальнокомандному заліку стала команда із Києва "Дзюдо мастер".

Вітаємо учасників Всеукраїнського дитячого турніру з дзюдо та бажаємо подальших успіхів і перемог.