Завантаження ...
banner

Центр Ніжина знову постраждав від невдах

21102021_n7869.jpg

За останні роки вандалізм у Ніжині набув формату пошесті...Тільки но нашуміла новина про пошкоджений новенький фонтан на площі та велосипедну станцію, як тут знову...У когось "руки так засвербіли", що аж замахнувся на антивандальні бетонні столи спортивного майданчику "Металіст".

"Як з'ясувалося нічого вічним не буває. Антивандальні  бетонні столи не виняток. Витримавши два роки "важкої експлуатації" до теперішнього часу слугували відвідувачам спортивного майданчику "Металіст", що знаходиться в міському парку Т.Г. Шевченка. На жаль не всі розуміють призначення спортивних об'єктів та спортивних локацій! Знищуючи те що будується роками та створюється для громади міста Ніжина - ви робите крок назад.  Шахи - це не силовий вид спорту, не потрібно виривати забетоновані  столи та сидіння для гри в шахи". 
 Сергей Пивень Міський центр "Спорт для всіх"!

Читати по темі: Ніжинських вандалів чекає всенародна слава

 

P/S 

Спортивну локацію в парку Т.Г. Шевченка відновлено ! Працівниками Міського центру "Спорт для всіх" проведенні роботи щодо відновлення спортивного простору для гри в шахи. Шахові столи встановлені та закріпленні цементним розчином! Відвідувачів спортивного майданчика в парку Т.Г. Шевченка МЦ "Спорт для всіх" просить дбайливо ставитися до майна громади та використовувати його за призначенням!