Завантаження ...
banner

Доцентка НДУ ім. М. Гоголя - лауреат обласної премії

09112021_khj8ppp72222.png

8 листопалнапередодні Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва, в обласному центрі вітали тих, хто своєю енергійною працею та ентузіазмом робить свій внесок у відродження української національної культури, розвиток народної творчості та бере активну участь у культурно-просвітницькій діяльності.Із теплими вітальними словами до присутніх звернулися перший заступник голови обласної ради Ніна Лемеш та голова облдержадміністрації В'ячеслав Чаус.

Керівники подякували творчій спільноті Чернігівщини за високе служіння обраній справі, невтомний творчий пошук і професіоналізм та відзначили вагомий внесок кожного в культурно-мистецьке життя регіону.

- Ви даруєте людям радість, несете культуру в кожне серце і душу, а разом з тим, своєю творчістю наповнюєте життя людей духовним змістом. Споконвіку музика і слово, пісня і танець, твори народної творчості висловлювали національну ідею, оберігали історичну пам'ять, зміцнювали надію народу на краще майбутнє. Тож нехай втілюються в життя ваші найяскравіші ідеї задля відродження, збереження і примноження духовних надбань Чернігово-Сіверського краю і всієї України, - зазначила Ніна Лемеш у своєму виступі та акцентувала увагу на тому, що для стимулювання та відзначення старань працівників культури, які своєю щоденною плідною працею звеличують рідний край, обласна рада затвердила низку почесних обласних відзнак, серед яких щорічна обласна премія імені Григорія Верьовки.

В рамках проведення урочистих заходів до Дня культури та майстрів народного мистецтва було також відзначено цьогорічних лауреатів зазначеної вище премії імені видатного земляка. Ними стали:

-у номінації «Вокально-хорове мистецтво» – колектив заслуженого народного аматорського хору «Десна» Чернігівського міського Палацу культури;

-у номінації «Хореографічне мистецтво» – академічний ансамбль пісні і танцю «Сіверські клейноди» Чернігівського обласного філармонійного центру фестивалів та концертних програм;

-у номінації «Музично-інструментальне мистецтво і мистецтвознавство» – доцентка Ніжинського державного університету ім. Миколи Гоголя, кандидатка мистецтвознавства Олена Кавунник.

До нагородження були запрошені з Ніжина Людмила Савич, артистка драми Ніжинського академічного українського драматичного театру імені Михайла Коцюбинського, якій присвоєно звання «Заслужений артист України», педагог-вокалістка, керівник творчої музично-театральної лабораторії Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя Алла Хоменко, якій присвоєно почесне звання «Заслужений працівник культури України».


Відділ інформаційного забезпечення виконавчого апарату Чернігівської обласної ради

chor.gov.ua