Завантаження ...
banner

Ніжинська міська лікарня отримала нове обладнання на 4 млн. гривень

Ніжинська міська лікарня отримала нове обладнання на 4 млн. гривень фото

Сьогодні, 19 листопада, Ніжинський міський голова Олександр Кодола і перший заступник міського голови Федір Вовченко відвідали міську лікарню. Гендиректор медзакладу Олександр Костирко ознайомив з роботою мобільної рентгенологічної системи італійського виробництва, яку отримав медзаклад. ЇЇ вартість складає майже 4 млн. гривень. Кошти виділені з міського бюджету.

Зі слів фахівців, на сьогодні це найпотужніше обладнання в області, яке надасть можливість робити більш складні операції. Подібні установки є лише у Чернігові.

Крім того, установка дозволить економити дорогоцінний час – у медицині здоров'я та життя пацієнта надважливі. Як запевнив О. Костирко, апарат буде освоєний найшвидшими темпами – ведеться підготовка фахівців.

«Дане обладнання дасть серйозний поштовх для розвитку хірургічного і травматологічного напрямку у Ніжині. Як тільки воно запрацює, потрібно проінформувати всіх жителів громади, щоб вони могли скористатися цією послугою. Адже ми працюємо для людей!» — підкреслив міський голова Олександр Кодола.

Завідуючий травматологічним відділенням Геннадій Руденко щиро подякував керівництву міста та лікарні за увагу до відділення, зауважив, що ніжинські лікарі тільки мріяли про таке обладнання, але навіть не сподівалися на те, що місцева влада допоможе його придбати найближчим часом.

«УН» Валентина Савчук

Фото авто

Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: