Завантаження ...
banner

Ніжинці поклали квіти до пам’ятного знаку «Герої не вмирають»

Ніжинці поклали квіти до пам’ятного знаку «Герої не вмирають» фото

З метою вшанування громадянського подвигу учасників Помаранчевої революції та Революції Гідності, сьогодні, 21 листопада, відбулося покладання квітів до пам’ятного знаку «Герої не вмирають».

У покладанні взяли участь перший заступник міського голови Федір Вовченко, секретар міської ради Юрій Хоменко, заступник міського голови Сергій Смага, керуючий справами виконавчого комітету Валерій Салогуб, радник міського голови Ольга Орел, депутати міської ради, учасники АТО/ООС, керівники трудових колективів міста, військовослужбовці Збройних сил України, родини загиблих воїнів, молодь, громадськість та священнослужителі.

Учасники заходу вшанували хвилиною мовчання пам’ять Героїв Небесної Сотні, а також всіх оборонців України, які віддали свої життя за справедливість та бажання жити у європейській країні.

Щорічно в цей день ми схиляємо голови та вшановуємо світлу пам’ять Героїв Небесної Сотні. Адже, саме 21 листопада 2013 року відбулись перші протестні акції української громадськості у відповідь на рішення тодішньої влади щодо припинення курсу на євроінтеграцію та скасування процесу підготовки до підписання Угоди про асоціацію між Україною та Європейським Союзом.

Сьогодні кожен українець повинен згадати про загиблих патріотів. Адже пам’ять про героїв житиме вічно!

Відділ інформаційно-аналітичної роботи та комунікацій з громадськістю 

Читати по темі: 21 листопада Україна відзначає День Гідності та Свободи

Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: