Завантаження ...
banner

У Ніжині біля новорічної ялинки розширять спектр атракціонів

У Ніжині біля новорічної ялинки розширять спектр атракціонів  фото

Міні-джет «Вертоліт», атракціон «Смішарики» та дитячий паровозик органічно вписувались  минулого року в Новорічну – різдвяну локацію на площі Франка. Біля ялинки завжди було гамірно, а малеча залюбки каталася на карусельках. Цього річ спектр новорічних атракцій розширять.

Сьогодні, 25 листопада,  на черговому засіданні виконкому розглянули заяву фізичної особи підприємця М.С. Смоленського, щодо надання дозволу на розміщення атракціонів на площі І.Франка з 18 грудня по 16 січня.

Повідомляє mynizhyn.com

- Цього року хочемо розширити кількість атракціонів:  доповнити дитячі – дорослими, сімейними.  - зазначив підприємець, - готові заплатити місту орендну плату за ці атракціони у розмірі 50 тисяч. гр.

- Дуже приємно працювати з цими підприємцями. Виконують всі вимоги. Минулого року  відпрацювали відповідально, дисципліновано. Багато сімей з дітками приходили на площу, і локація практично з обіду до вечора була залучена. Також, підприємець надав безплатні  квитки  для діток з сімей уразливих категорій. Цього року святкову територію дещо розширимо, питання вже обговорювалося на рівні заступника міського голови. Варіант можливий і реальний, - зазначила перед членами виконкому Тетяна Бассак, начальник управління культури та туризму.

Рішення пройшло одноголосно.

Тетяна Марченко

Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: