Завантаження ...
banner

Підписано угоду між НДУ ім. М. Гоголя та закладами вищої освіти Республіки Польща

Підписано угоду  між НДУ ім. М. Гоголя та закладами вищої освіти Республіки Польща фото

6 грудня у стінах Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя відбулась важлива подія – підписання угоди про наукову, навчальну та культурну співпрацю між нашим університетом з одного боку та Wyższa Szkoła Humanitas (Сосновец, Республіка Польща) і Wyższa Szkoła Lingwistyczna (Ченстохов, Республіка Польща) з іншого.

До нашого вишу завітав представник двох закладів Томаш Кук, проректор Університету «Вища школа лінгвістична» (м. Ченстохова, Польща). Ректор вишу Олександр Самойленко познайомив гостя з матеріально-технічною, методичною та навчальною базою університету та детально окреслив напрямки освітньої та науково-дослідної роботи університету, розповів про плідну співпрацю з іншими польськими закладами.Начальник соціально-гуманітарного відділу Віталіна Скороход провела екскурсію Музейним комплексом вишу. Гість був приємно здивований тим, що у вищому навчальному закладі є можливість студентам під час навчання занурюватися у Мистецтво, адже в Музейному комплексі проходять не лише екскурсії, а й аудиторні заняття для здобувачів освіти.
Під час зустрічі з представниками адміністрації та викладачами пан Маріуш Лекстон детально розповів про перспективи співпраці між університетами: завдяки підписанню угоди стане можливим студентам Ніжинського вишу набути досвіду зарубіжного професійного навчання в Університетах Польщі. Були висвітлені питання щодо навчальних планів, програм дисциплін, термінів навчання, мовних аспектів процесу навчання, перспектив працевлаштування тощо, оскільки у польських колег уже є досвід співпраці з Київським національним університетом імені Шевченка, Київським лінгвістичним університетом, Кам’янець-Подільським національним університетом імені Івана Огієнка, Прикарпатський національний університет ім. В. Стефаника.

 
 

Програма “Подвійного диплому” для студентів нашого університету – це унікальна можливість паралельного навчання у двох вишах та здобуття одночасно двох дипломів: в Україні та Польщі. Ця програма для студентів має ряд переваг: підвищує рівень володіння іноземними мовами, знайомить із культурою та традиціями іншого народу. Але в першу чергу - це отримання якісної фахової освіти та диплому міжнародного (європейського) зразка.
Сьогоднішня зустріч була дуже плідною для обох сторін, адже її результатом стало підписання угоди про співпрацю. Олександр Самойленко зазначив, що найближчим часом дана угода буде обговорена з колегами на ректораті, що  дозволить перевести співробітництво між університетами у більш практичну площину.
Анна Лебедєва

Ніжинський державний університет імені Миколи Гоголя

Читати по темі : У Ніжинському виші відбувся видатний за своїм значенням захід

Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: